Ayak İzleriniz: Ana Sayfa @ Hayata Dair Paylaşımlar 

Bir Cinayet Davası

Mahkemeede bir cinayet davası görülüyordu. Adamın katil olduğu hemen hemen kesindi, bunu gören davalı avukatının bir şeytenlık geldi.

Bayanlar, baylar - hepinize bir sürprizim var - diyerek saatine baktı. Tam bir dakika sonra müvekkilim tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişi bu mahkeme salonundan içeri girecek.

Bunun üzerine hakim ve seyircilerin kafaları mahkeme salonunun kapısına döndü. 1 dakika geçti ve hiçbir şey olmadı.Bunun ardından avukat:

Bakın dedi. Ortaya bu iddiayı attım ve hepiniz heyecan içinde kapıya bakıp 1 dakika beklediniz. Bu gösteriyor ki gerçekten ortada bir ölü olduğuna ve dolayısıyla müvekkilimin katil olduğuna sizler tamamıyla inanmış değilsiniz.

Bu sözün ardından hakim kararını açıkladı ve adamı suçlu buldu.Avukat şok içinde:

Hakim:

ama müvekkiliniz kafasını çevirip hiç bakmadı!


 
Yarışma | Ziyaretçi Defteri | Coğrafya Kitabı | İlginç Küçük Şeyler | Coğrafya Oyunları

Gezelim Görelim | Hayata Dair Paylaşımlar | Duyurular
IstanbulNet © 2006 

Cafer Elitoğ'un yazılı izni olmaksızın bu sitenin kısmen veya tamamen kopya edilmesi, teşhiri yasaktır. Ancak, tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan amaçları için malzeme indirebilir, yazıcı çıktısı alabilirler.
Cafer Elitoğ © 2006

DereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV Gezileri