Ayak İzleriniz: Ana Sayfa @ Hayata Dair Paylaşımlar 

Siz Neyseniz Çevreniz de Odur

Bir yere varmanın ilk adımı bulunduğunuz yerde kalmamaya karar vermektir. Bulunduğunuz çevrenin sizi etkilediğini unutmayın, bu nedenle sizi amacınıza ulaştırabilecek çevreyi seçerken özenli davranın. Yaşamınızla çevreniz arasındaki ilişki dengesini dikkatle değerlendirin. Çevrenizdeki şeyler gelişmenize yardımcı mı oluyorlar, yoksa sizi olduğunuz yerde mi tutuyorlar?

Çevrenizin tutsağı değilseniz, bulunduğunuz yerden hoşlanmıyorsanız, bu durumunuzu değiştirmek elinizdedir. Çünkü süiz bir ağaç değilsiniz.

Yapabilseydim, yapardım demeyin. Yapabilirsem yaparım deyin. Eğer siz sevdiğiniz bir şeyin parçası olursanız, o sevdiğiniz şey de sizin bir parçanız olur.


 
Yarışma | Ziyaretçi Defteri | Coğrafya Kitabı | İlginç Küçük Şeyler | Coğrafya Oyunları

Gezelim Görelim | Hayata Dair Paylaşımlar | Duyurular
IstanbulNet © 2006 

Cafer Elitoğ'un yazılı izni olmaksızın bu sitenin kısmen veya tamamen kopya edilmesi, teşhiri yasaktır. Ancak, tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan amaçları için malzeme indirebilir, yazıcı çıktısı alabilirler.
Cafer Elitoğ © 2006

DereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV GezileriDereTepeDüzzz: Kişiye / Mini Gruplara Özel Uzun Mesafeli ATV Gezileri